Profesyonel 37x10W RGBW 4in1 LED Zoom Wash Hareketli Baş Işık DMX512 DJ için Sahne Işığı Disko Etkinlik Düğün Partisi Gösteri
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-037 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İç Kutu + Ana Karton |
| Teslim süresi: | Kitle siparişi için 25-35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
| Yetenek temini: | 10000 adet/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| tip: | Led Zoom Hareketli Kafa Işığı | Led Adet: | 37*10W RGBW 4'ü 1 arada LED |
|---|---|---|---|
| Güç: | 370W | Giriş voltajı: | AC100-240V, 50-60Hz |
| Lümen: | 4681lm | Garanti: | 1 Yıl |
| Renk Tempreti: | 6500K | Işın Açısı: | 5°-60° |
| DMX Kanalı: | 9CH,12CH,29CH | Kuzeybatı: | 13.8kg |
Ürün Açıklaması
XY-037 LED Hareketli Baş Yıkama Işığı Profesyonel Etkinlikler İçin Yüksek Performanslı Yıkama Aygıtı
Genel bakış
XY-037, güçlü ve hassas olmak için tasarlanmıştır, olağanüstü parlaklık, RGBW renk karışımı ve çok yönlü ışın kontrolü sunar.Bu hareketli baş yıkama lambası herhangi bir profesyonel aydınlatma kurulumuna gelişmiş özellikler ve güvenilir performans getiriyor.
Temel Özellikler
-
Güçlü RGBW Motoru37 x 10W 4'te 1 LED (toplam 370W) çarpıcı görsel etki için zengin renk karışımı ve olağanüstü parlaklık üretir.
-
Geniş Zoom aralığı (5° ∼ 60°)Düzenlenebilir LED halka kontrolü, herhangi bir sahneye veya alana uyacak esnek ışın şekillendirilmesini ve kapsamını sağlar.
-
Pürüzsüz, Dinamik Hareket540 ° pan / 270 ° eğim, sıvı, profesyonel efektler için doğrusal karartma ve seçilebilir karartma eğrileri ile.
-
Sessiz ve Etkili SoğutmaYüksek performanslı soğutma sistemi, düşük gürültü ile güvenilir çalışmayı sağlar.
-
Esnek Kontrol3 pinli ve 5 pinli XLR üzerinden DMX; Daisy zinciri için PowerCon giriş/çıktı; küresel kullanım için evrensel otomatik anahtarlama güç kaynağı (AC100240V).
Başvurular
XY-037 çok yönlü bir çözümdür:
-
Sahne gösterileri, konserler ve tiyatro yapımları
-
Sahne kenarı aydınlatması ve estetik aksanlar
-
Dinleme salonları, büyük salonlar, ziyafet salonları ve barlar
-
Kalıcı ve esnek armatürlere ihtiyaç duyan kiralama şirketleri
XY-037'yi Neden Seçin?
Güçlü çıkış ve hassas ışın kontrolünden, pürüzsüz hareket ve esnek bağlantıya kadar, XY-037 herhangi bir aydınlatma ayarını yükseltir.Ya da kiralık envanter yönetimi, bu hareketli baş yıkama lambası profesyonel seviyede sonuçlar ve unutulmaz görsel deneyimler sunar.
Teknik veriler
| No. | XY-037 |
| Işık Kaynağı | 37Pcs*10W RGBW 4-in-1 LED |
| Max. Güç | 370W |
| Giriş voltajı | AC100-240V, 50/60Hz |
| Çizgi açısı | 5-60o |
| Lumen | 4681lm |
| Kontrol Protokolü | DMX512 |
| DMX Kanalları | 9,1229CH |
| Pan/Tilt | Pan 540o, Eğim 270o |
| IP derecesi | IP20 |
| Ürünün boyutu | 439*249*510mm |
| Net Ağırlık | 13.8KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Işık dağılımı verileri
![]()
Ürünün boyutu
![]()
Kurulum Şekli
![]()
Etki gösterileri
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







