LED 200W Stage Light Beam 9 Rotating Gobos 12 Colors with DMX512 Lighting for Wedding Party Show
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-048P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
|
Detay Bilgi |
|||
| Kaynak: | 200W Işın | ŞNT: | 10226K |
|---|---|---|---|
| Işın Açısı: | 1.9 ° | Renkli tekerlek: | 12+1 Açık |
| Döndürülmüş gobo tekerleği: | 8+1 Açık | İlkel: | 8 faset prizma +4 doğrusal prizma |
Ürün Açıklaması
Dasen Imager B200 Moving Head – Revolutionizing Stage Lighting!
Dasen Imager B200 Moving Head – The New Standard in Stage Lighting.
Alternatively, if you want a more direct, benefit-driven version:
Meet the Dasen Imager B200 Moving Head – Engineered to Revolutionize Your Stage.
As an operations manager for an independent store, I’d likely A/B test something like:
Dasen Imager B200 Moving Head – Stage Lighting, Reimagined.
Technical Data
| Item No. | XY-048P |
| Light Source | 200W BEAM |
| CRI | 75 |
| CCT | 10226K |
| Beam angle | 1.9Degree |
| Luminous flux | 11250LM@20m |
| Control Protocol | Art-Net, sACN,RDM, DMX |
| DMX Channels | 16/19CH |
| IP Grade | IP66 |
| Product's dimension | 356*244*586MM |
| Net Weight | 22KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







