IP65 Yüksek Güçlü Dış Sahne Işığı 40X10W RGBW 4in1 LED Duvar Yıkama Işığı Alüminyum DJ Disko DMX Kontrolü
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | MYLED-150 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 50pcs |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | iç kutu + ana karton |
| Teslim süresi: | 25-35gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
| Yetenek temini: | 2000BTU |
|
Detay Bilgi |
|||
| Tip: | LED Taşkın Işık | Işık kaynağı: | 3-5 iş günü |
|---|---|---|---|
| Maks. Güç: | metal rengi | Giriş Gerilimi: | AC100-240V, 50-60Hz |
| IP derecesi: | IP65 | Garanti: | 1 Yıl |
| Kuzeybatı: | 12.3Kg | Işın Açısı: | 8°, 20°, 40° |
Ürün Açıklaması
Tam Optimize Kopyası
Anlaşmaz bir güvenilirlik.
Yüksek riskli yapımlar için tasarlanan MYLED-150 40 yüksek yoğunluklu 10W RGBW 4'te 1 LED'den güçlü, tek tip bir yıkama sağlar.Bu cihaz size çıkış sağlayabilirBuna bağlı.Basınç başladığında.
Canlı Renkler, Çaba Etmeden
Temel RGB'nin ötesine geçin. MYLED-150'nin gelişmiş renk mimarisi, dinamik aydınlatma tasarımlarını hayata geçiren keskin geçişlerle zengin, doymuş tonlar ve mükemmel bir şekilde ayarlanmış beyazlar üretir.Çizgi yok.Tahmin yok.
Bir Tesis, Üç Çubuk
8°, 20° veya 40° ışın açıları arasında elle ayarlayın. Sıkı bir spot ışığından geniş bir alan yıkamalarına saniyeler içinde geçin. Bu, birimleri değiştirmeden veya yeniden düzenlemeden hassas bir kontroldür.
IP65 derecelendirilmiş.
Yağmur, toz, jet püskürtücüleri bu ışık her şeyi alır. MYLED-150 hem kapalı hem de açık havada gelişir, bakımını düşük ve çalışma süresini yüksek tutar, gösteriden gösteriye.
Parmaklarınızın Uzaklarında Kontrol
Entegre bir OLED ekranı + dokunmatik dokunmatik panel, karanlıkta bile hızlı, sezgisel navigasyon anlamına gelir.
İdeal:
-
Konser turları ve canlı sahneler
-
Tema parkları ve sürükleyici mekanlar
-
Kamu alanları ve kentsel peyzajlama
-
Mimarlık aksanları ve etkinlik sahneleri
MYLED-150 Avantajı
Yüksek performans + sinematik renk + sağlam IP65 yapısı + esnek optik + basit kontroller.Hem yaratıcı özgürlük hem de teknik hassasiyet isteyen aydınlatma tasarımcıları ve görsel profesyoneller için bu yeni seçeneğiniz.
Teknik veriler
| No. | MYLED-150 |
| Işık Kaynağı | 40Pcs*10W RGBW 4-in-1 LED |
| Max. Güç | 400W |
| Çalışma voltajı | AC100-240V, 50-60Hz |
| Işık akışı | 9380lm |
| Kontrol Protokolü | DMX512, WDMX. |
| DMX Kanalları | 4,6.8CH |
| IP derecesi | IP65 |
| Ürünün boyutu | 532*319*141MM |
| Net Ağırlık | 12.3KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Işık dağılımı verileri
![]()
Ürünün boyutu
![]()
Kurulum Şekli
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







