100W IP66 CMY 12+1 Renkli Lazer Hareketli Kafa Işığı Açık Alan Sahne Konser Etkinliği
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-052P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | 16°C ila 32°C |
| Teslim süresi: | Kitle siparişi için 25-35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Kaynak: | 100W lazer | ŞNT: | 10000K |
|---|---|---|---|
| Renk: | 75 | Işın Açısı: | 0.8 ° |
| Renkli tekerlek: | 12+1open | İris: | Cmy |
| Döndürülmüş gobo tekerleği: | 10+1 Açık | Sabit gobo tekerleği: | 23+1open |
| İlkel: | 18/36 Faset Prizma + 6 Doğrusal Prizma | IP derecesi: | IP66 |
| Vurgulamak: | 100W dış mekan lazer hareketli kafa ışığı,IP66 CMY sahne ışığı,12+1 renkli konser lazer ışığı |
||
Ürün Açıklaması
Dasen Imager B100 Hareketli Kafa – Sahnedeki Olasılıkları Yeniden Tanımlayın
Performans için tasarlanmış yeni nesil aydınlatma.
Çığır açan yeniliğin gerçek dünya güvenilirliğiyle buluştuğu Imager B100 ile tanışın.
Imager B100 neden diğerlerinden daha parlak:
-
Patentli 8 Renkli Tekerlek + CMY Karıştırma – Sınırsız yaratıcı ifade için milyonlarca canlı rengin kilidini açın
-
23+1 Sabit ve 10+1 Dönen Gobo – Zahmetsizce dinamik, desen açısından zengin şovlar oluşturun
-
Ultra Parlak Prizma Efektleri – Herhangi bir izleyiciyi büyüleyen çarpıcı çok katmanlı derinlik katın
-
IP66 Hava Koşullarına Dayanıklı – Yağmur, toz veya aşırı sıcaklık? Sorun değil. İç veya dış mekanlarda kusursuz performans.
Konser salonlarından açık hava festivallerine – Imager B100, sağlam, turneye hazır dayanıklılıkla stüdyo sınıfı hassasiyet sunar.
Teknik Veriler
| Ürün No. | XY-052P |
| Işık Kaynağı | 100W Lazer |
| CRI | 75 |
| İris | CMY |
| Işın açısı | 0.8 Derece |
| Işık akısı | 182000LM@20m |
| Kontrol Protokolü | Art-Net, sACN, RDM, DMX |
| DMX Kanalları | 15/26CH |
| IP Sınıfı | IP66 |
| Ürün boyutları | 356*246*586MM |
| Net Ağırlık | 22KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()








