Led Şehir Rengi 800w RGBW IP65 Su geçirmez Işık Dış mekan Mimarlık Sel Duvar Çamaşırhane Şehir Renkli Işık
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | MYLED-150T |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İç kutu + Ana karton / Uçuş çantası |
| Teslim süresi: | Kitle siparişi için 25-35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye) |
| Yetenek temini: | 2000BTU |
|
Detay Bilgi |
|||
| Tip: | LED Taşkın Işık | Işık kaynağı: | Yüksek güçlü RGBW 4'ü 1 arada LED |
|---|---|---|---|
| Giriş Gerilimi: | AC100-240V, 50-60Hz | Maks. Güç: | 800W |
| IP derecesi: | IP65 | Garanti: | 1 Yıl |
| Işın Açısı: | 20°/40° | karartma: | % 0-100 |
| Vurgulamak: | 800W RGBW LED sel ışığı,IP65 su geçirmez dış duvar yıkayıcısı,mimari şehir renk LED aydınlatması |
||
Ürün Açıklaması
Temel Özellikleri MYLED-150T'nin Önemli Olmasının Nedeni
800W parlaklık
İki 400W LED panelleri tarafından desteklenen MYLED-150T, stadyumlarda, meydanlarda ve büyük mekanlarda geceyi güne dönüştüren muazzam bir 800W çıkış sağlar.RGBW 4'te 1 LED'ler ️ Tam Renk Özgürlüğü
10W RGBW 4'te 1 LED'ler milyonlarca rengi ve gerçek beyazları açar.3 kiriş açısı, 1 tesisi
Sıkı reflektörler ve geniş ışınlar arasında geçiş yapmak için 8°, 20° veya 40° ışın açısından seçin. Heykeller, binalar veya manzaraları vurgulamak için mükemmel.IP65 Hava Duruma Karşı Dayanıklı Herhangi Bir Fırtınaya Hazır
Toz geçirmez ve yağmura dayanıklı.OLED Ekranı + Dokunma Düğmeleri
Anlayışlı OLED ekranı gerçek zamanlı ayarları gösterir. Dört duyarlı dokunmatik düğme, yerinde ayarlamaları hızlı ve sorunsuz yapar.Uzak Dönem Projeksiyonu
Güçlü LED'ler ayarlanabilir optiklerle birleştiğinde inanılmaz mesafelere ışık saçıyor. Kuleler, köprüler ve büyük ölçekli tesisatları aydınlatmak için idealdir.
Mükemmel
Eğlence parkları, şehir meydanları, topluluk parkları, mimari simgeler ve profesyonel dereceli aydınlatma gerektiren herhangi bir açık alan.
Sonuçlar
MYLED-150T sadece başka bir LED sel lambası değil, büyük ölçekte güvenilir, parlak aydınlatmaya ihtiyaç duyan profesyoneller için yüksek performanslı, her hava koşullarında bir iş atı.Bir sonraki projenizi dönüştürmeye hazır..
Teknik veriler
| No. | MYLED-150T |
| Işık Kaynağı | 80Pcs*10W RGBW 4-in-1 LED |
| Max. Güç | 800W |
| Çalışma voltajı | AC100-240V,50-60Hz |
| Çizgi açısı | 20 derece, 40 derece. |
| Işık akışı | 19389lm |
| Kontrol Protokolü | DMX512 |
| DMX Kanalları | 8CH,10CH,12CH |
| IP derecesi | IP65 |
| Ürünün boyutu | 617*458*370mm |
| Net Ağırlık | 23KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Işık dağılımı verileri![]()
Ürünün boyutu![]()
Kurulum Şekli![]()
Etki Gösterisi![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sık Sorulan Sorular
LED ışığı için örnek sipariş alabilir miyim?
A: Evet, test ve kalite kontrol etmek için örnek sipariş hoş geldiniz. karışık örnekler kabul edilebilir
Peki ya teslimat süresi?
A: Örnek 5 ~ 15 gün, seri üretim süresi 25 ~ 35 gün gerekir
LED ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A: MOQ20 ile 50, örnek kontrol için 1pc mevcuttur
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile göndeririz. Gelmesi genellikle 3-5 gün sürer. Hava yolu ve deniz sevkiyatı da isteğe bağlıdır.
LED ışığı siparişini nasıl yaparsınız?
A: Öncelikle: bize gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bildirin.
İkincisi: İhtiyaçlarınıza veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü:Müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için para yatırır.
Dördüncüsü:Üretimi düzenliyoruz.
LED ışık ürününe logomu yazdırmamın bir sakıncası var mı?
A: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A: Evet, ürünlerimize 1, 2, 5 yıllık garanti sunuyoruz.
S8: Hata ile nasıl başa çıkılır?
A: Birincisi:Ürünlerimiz sıkı bir kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran% 2'den az olacaktır.
İkincisi:garanti süresi boyunca, yeni yedek parçaları değiştirmek için göndereceğiz. Kusurlu parti ürünleri için, gerçek durumla görüşebiliriz.
S9: Bir proje üzerinde çalışıyor musun?
A: Elbette. 50'den fazla mühendisimiz ve bir EPC departmanımız var. "Aydınlatma Tasarımı, Ürün Ar-Ge ve Üretim, Kontrol ve Programlama,kurulum, bakım ve yükseltme".







