Düğün partisi ve peyzaj mimarisi için yüksek güçlü RGBW 4 in 1 1500W Led Duvar Yıkayıcı Işığı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | FX-1500P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | 16°C ila 32°C |
| Teslim süresi: | Kitle siparişi için 25-35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | 1500W LED Taşkın Işığı | Ürün Ölçüleri: | 710*170.5*428MM |
|---|---|---|---|
| Net ağırlığı: | 29,7 kg | Brüt ağırlık: | 32,8 kg |
| Renk: | Siyah | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Rgbw LED Duvar Yıkayıcı Işığı,1500W yüksek güçlü sel ışığı,Düğün partisi LED sahne ışığı |
||
Ürün Açıklaması
FX-1500P 1500W IP65 RGBW LED Fırtına Işığı
Bölüm 1 Kahraman Tanıtımı
FX-1500P yüksek performanslı, IP65 derecelendirilmiş bir LED sel ışığıdır.Şaşırtıcı derecede küçük bir ayak izi içinde çarpıcı parlaklık ve canlı renk karışımı sağlayan.
Bölüm 2 Önemli Özellikler
1500W'lik toplam çıkışla, bu armatür, dar aksan ışınlarından geniş alan yıkamalarına kadar herhangi bir uygulamaya uyarlanmak için dört hassas ışın açısı seçeneği (4.5°, 8°, 20° ve 40°) sunar.RDM, ve WDMX desteği size sorunsuz uzaktan kumanda, programlama esnekliği ve karmaşık aydınlatma kurulumlarına kolay entegrasyon sağlar.
Bölüm 3 Dış mekanlar için tasarlanmıştır
IP65 derecelendirilmiş FX-1500P, yağmura, tozlara ve aşırı hava koşullarına dayanır, bu da uzun süreli kurulumlar için güvenilir bir iş atı yapar.köprüler, kuleler veya geniş mimari yapılar, bu ışık olağanüstü mesafelere güçlü, hatta ışınları yansıtır.
Bitiş Sözü: Alt Çizgi
FX-1500P, yüksek güç, kompakt tasarım, çok yönlü ışın kontrolü ve akıllı bağlantının eşsiz bir kombinasyonunu sunar.ve hem güç hem de hassasiyeti gerektiren büyük ölçekli dış mekan aydınlatma projeleri için profesyonel düzeyde bir çözüm.
Teknik veriler
| No. | FX-1500P |
| Işık Kaynağı | 48Pcs*40W RGBW 4-in-1 LED |
| Max. Güç | 1500W |
| Çalışma voltajı | AC100-240V,50-60Hz |
| Çizgi açısı | 4.5Degree, 8Degree, 20Degree isteğe bağlı olarak |
| Işık akışı | 35000LM |
| Kontrol Protokolü | DMX512/RDM |
| DMX Kanalları | 4CH,6CH,9CH,24CH,29CH |
| IP derecesi | IP65 |
| Ürünün boyutu | 710*170*428MM |
| Net Ağırlık | 30KG |
Ayrıntılar
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Etki Gösterisi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







