LED IP66 Hareketli baş ışık 280W Parlaklık Noktası Yıkama CMY dmx512 Sahne ışığı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-050P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
|
Detay Bilgi |
|||
| Kaynak: | 280W LED | ŞNT: | 8672k |
|---|---|---|---|
| Işın Açısı: | 3 ° -30 ° | Renkli tekerlek: | CMY+5 Renk +4 Pizza Renk+1 Açık |
| Döndürülmüş gobo tekerleği: | 9+1 Açık | Sabit gobo tekerleği: | 13+1 Açık |
| Kuzeybatı: | 23.5kg | IP Sınıfı: | IP66 |
| Vurgulamak: | 280W LED hareketli kafa ışığı,IP66 su geçirmez sahne ışığı,DMX512 ışın spot yıkama ışığı |
||
Ürün Açıklaması
Imager H280 Hareketli Kafa – Sınırsız Yaratıcılığı Serbest Bırakın
Keskin mühendislik ile sınırsız sanatsal ifadeyi birleştiren Imager H280 ile tanışın. Tavizsiz performans talep eden aydınlatma profesyonelleri için tasarlanmış bu kompakt ama güçlü hareketli kafa, konserler, festivaller, düğünler ve büyük ölçekli kurulumlar için mükemmel olan, kaya gibi sağlam güvenilirlik ile nefes kesici görsel etki sunar.
Onu Farklı Kılan Nedir:
• Patentli 4 Renkli Tekerlek Sistemi – İpeksi pürüzsüz geçişlerle 15,6 milyon canlı rengin kilidini açın.
• Çok Yönlü Prizma ve Gobolar – Çarpıcı, çok boyutlu efektler oluşturmak için 9 döner ve 13 sabit goboyu katmanlayın.
• IP66 Koruması – Toza, sağanak yağışlara ve en zorlu turne ortamlarına dayanacak şekilde yağmur testinden geçirilmiş ve sağlamlaştırılmıştır.
• Turne Hazırlığı Yapısı – Hafif ama olağanüstü derecede dayanıklı, günlük kiralama yaşamının zorlukları için tasarlanmıştır.
Vizyonunuzu Hayata Geçirin:
• Konserler ve Festivaller – Sürükleyici, yüksek enerjili gösteriler için prizma efektlerini müzik zirveleriyle senkronize edin.
• Düğünler ve Etkinlikler – Mekanları akıcı renk yıkamaları ve zarif desen projeksiyonlarıyla dönüştürün.
• Mimari ve Kurulumlar – Statik yapıları dinamik, göz alıcı dönüm noktalarına dönüştürün.
Profesyoneller için tasarlandı. Her sahne için üretildi.
Teknik Veriler
| Ürün No. | XY-050P |
| Işık Kaynağı | 280W IŞIN |
| CRI | 74 |
| CCT | 8672K |
| Işın açısı | 3-30 Derece |
| Işık akısı | 6053LM@20m |
| Kontrol Protokolü | Art-Net, sACN, RDM, DMX |
| DMX Kanalları | 23/26CH |
| IP Sınıfı | IP66 |
| Ürün boyutları | 365*245*659MM |
| Net Ağırlık | 23.5KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







