100W Lazer Işık Hareketli Baş Işık Çapraz Manzara Alanı için Su geçirmez Hareketli Baş
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-052P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | 16°C ila 32°C |
| Teslim süresi: | Kitle siparişi için 25-35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
| Yetenek temini: | 5000PCS / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Kaynak: | 100W lazer | ŞNT: | 10000K |
|---|---|---|---|
| Renk: | 75 | Işın Açısı: | 0.8 ° |
| Renkli tekerlek: | 12+1open | İris: | Cmy |
| Döndürülmüş gobo tekerleği: | 10+1 Açık | Sabit gobo tekerleği: | 23+1open |
| İlkel: | 18/36 Faset Prizma + 6 Doğrusal Prizma | IP Sınıfı: | IP66 |
| Vurgulamak: | 100W lazer hareketli baş fener,Su geçirmez hareketli baş ışığı,LED ışın hareketli başı |
||
Ürün Açıklaması
Dasen Imager B100 Hareketli Baş: Profesyonel Aydınlatma için Hassas Mühendislik
Vücut:
Dasen Imager B100'ü sunuyoruz, çok yönlülüğünden ödün vermeden yüksek çıkış performansı sunmak için tasarlanmış kompakt bir yıkama / ışın hareketli baş.Güvenilirlik isteyen kiralama şirketleri ve kurulum uzmanları için tasarlanmıştır., son teknoloji optik teknolojisini dayanıklılığı ile birleştirir.
Ana teknik özellikler:
-
Gelişmiş Renk Karıştırma:Tam bir CMY karıştırma sistemi ile tamamlanan patentli 8 renkli tekerleğe sahiptir, sorunsuz geçişlere ve sonsuz bir hassas ton yelpazesine izin verir.
-
Çok yönlü desen projeksiyonu:Dinamik doku ve sınırsız desen kombinasyonları sağlamak için 23 sabit ve 10 döner, indekslenebilir gobos (artı 1 açık) ile donatılmıştır.
-
Uzaysal Etkiler:Çok parlak bir döner prizma derinlik ve karmaşıklık katarak, çok katmanlı hava efektleri yaratır.
-
Tüm Hava Durumları İnşaatı:IP66 derecesiyle sertifikalandırılmış olan kapak, su jetlerine ve tozlara karşı mutlak koruma sağlar.Açık hava festivallerinden nemli kıyı mekanlarına kadar her türlü Avrupa ikliminde tutarlı bir çalışma garantisi.
Büyük ölçekli konserler, tiyatro yapımları ve yüksek kaliteli mimari tesisler için ideal olan Imager B100, sağlam, tur hazırlığı paketinde stüdyo kalitesi doğruluğu sunar.
Teknik veriler
| No. | XY-052P |
| Işık Kaynağı | 100W lazer |
| CRI | 75 |
| İris | CMY |
| Çizgi açısı | 0.8 derece |
| Işık akışı | 182000LM@20m |
| Kontrol Protokolü | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX Kanalları | 15/26CH |
| IP derecesi | IP66 |
| Ürünün boyutu | 356*246*586MM |
| Net Ağırlık | 22KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







