LED IP66 200W Hareketli Baş Işık Işığı Sahne Gösterileri ve Düğünler için DMX512 Kontrolü
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Intuiit |
| Sertifika: | CE&RoHS |
| Model numarası: | XY-048P |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T önceden (% 30 depozito, teslimattan önce% 70 bakiye ödemesi) |
|
Detay Bilgi |
|||
| Kaynak: | 200W Işın | ŞNT: | 10226K |
|---|---|---|---|
| Işın Açısı: | 1.9 ° | Renkli tekerlek: | 12+1 Açık |
| Döndürülmüş gobo tekerleği: | 8+1 Açık | İlkel: | 8 faset prizma +4 doğrusal prizma |
| Vurgulamak: | 200W LED Hareketli Baş Fener,DMX512 sahne ışın lambası,IP66 su geçirmez düğün ışığı |
||
Ürün Açıklaması
Dasen Imager B200: Hassas Optiğin Prizmatik Hayal Gücüyle Buluştuğu Yer.
Gövde:
Statik mekanları dinamik deneyimlere dönüştürmek için tasarlanmış bir armatürle sahne aydınlatmasının geleceğine adım atın. Imager B200 sadece bir ışık değil; akıcılık ve hassasiyet talep eden aydınlatma tasarımcıları için yaratıcı bir araçtır. Tescilli 8 renkli sistemi gelişmiş prizma efektleriyle birleştiren B200, standart sahne düzenlemelerini çok boyutlu manzaralara dönüştürür.
Tasarımcının Avantajı:
-
Prizmatik Derinlik: Görsel katmanlar oluşturmak, ön sıradan salonun arkasına kadar izleyicileri büyüleyen derinlik ve doku yaratan akıcı prizma efektlerini kullanın.
-
Kesintisiz Dinamikler: Canlı performans enerjisine ayak uyduran hızlı, sessiz hareket ve hızlı gobo değişiklikleri deneyimleyin.
-
Tam Çevresel Kontrol: IP66 koruması, yaratıcı vizyonunuzun hava koşullarıyla sınırlanmadığı anlamına gelir; bu armatürleri tereddüt etmeden tiyatro sahnesinden açık hava amfitiyatrosuna taşıyın.
-
Operatör Odaklı İş Akışı: Sezgisel bir arayüz, programlama süresini azaltarak teknisyenlerin kurulum yerine sanata odaklanmalarını sağlar.
Sahne İçin Mükemmel:
Canlı Müzik ve Festivaller | Tiyatro Prodüksiyonları | Sürükleyici Kurulumlar | DJ Performansları
Teknik Veriler
| Ürün No. | XY-048P |
| Işık Kaynağı | 200W BEAM |
| CRI | 75 |
| CCT | 10226K |
| Işın açısı | 1.9Derece |
| Işık akısı | 11250LM@20m |
| Kontrol Protokolü | Art-Net, sACN,RDM, DMX |
| DMX Kanalları | 16/19CH |
| IP Sınıfı | IP66 |
| Ürün boyutları | 356*244*586MM |
| Net Ağırlık | 22KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







