Çin LED Sahne ışığı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jenny

Telefon numarası : +86 15989138442

Free call
Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited

Sorumlu, Sadık, Minnettar

Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Güneydoğu Asya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Sezgi, Topled No. Çalışanları: 250~350
Yıllık satış: 20million-30million Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

2008 yılında kurulan Guangzhou Dasen Lighting Corp, “Aydınlatma Tasarımı Ürün Ar-Ge ve üretimi, Kontrol ve programlama, Kurulum, Bakım ve yükseltme” ile bütünleşen ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur.Müşterilerimize profesyonel sahne aydınlatması, peyzaj aydınlatması, holografik projeksiyon vb. dahil olmak üzere genel çözümler sunuyoruz. 35000 metrekarelik bir alanı kaplayan, artık gelişmiş otomatik üretim ekipmanlarına ve ondan fazla değere sahip çeşitli deney araştırma ve kalite kontrol ekipmanlarına sahibiz. milyon RMB.


Fikri mülkiyete büyük önem vererek, 300'den fazla LED ışık patentine sahibiz.Entegre ışık ve renk teknolojisi, sanatsal kültür fikrinin avantajları ile “uyanık ekonomisi” ni taşıyıcı olarak almak.LED sahne aydınlatması, peyzaj aydınlatması, holografik projeksiyon vb.'nin büyük geçişini ve entegrasyonunu oluşturmak. Londra Olimpiyat Oyunları, Brezilya'daki Dünya Kupası gibi birçok müşterimize kaliteli ürünler, özenli hizmet ve mükemmel marka deneyimi sunuyoruz. , Japonya Fuji TV, Mercedes-AMG, Hubei TV.
 

Bir şirketin ana özelliğinin “insan” olduğuna inanarak, düzenli olarak daha iyi bir geliştirme platformu ve farklı yetenekler için ilerleme fırsatları sağlar, ayrıca kurumsal kültür tasarımı ve ekip yönetimi iyileştirmesi için yönetim ve danışmanlık şirketi ile işbirliği yaparız.Değerlerimiz “sorumlu, minnettar, vefalı” olduğuna inanarak, sosyal sorumluluğu vurgular, dürüstlüğe bağlı kalır, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma geri ödeme yapmak için kalite ve hizmete odaklanırız.
 

Her zaman pazar rekabetinin takımlar arasındaki rekabet olduğuna inanmak.Üç temel rekabet gücünü sürekli olarak güçlendireceğiz - mücadele etkinliği, uyum ve öğrenme yeteneği.


Gelecekte Dasen Lighting Corp, parlak ve renkli bir LED aydınlatma dünyası yaratmak için LED aydınlatmaya odaklanmaya devam edecek ve dünyaya “Çin'de Yaratıldı” imajının tanıtımına ve insan çevre korumasına odaklanacaktır.

Geçmiş

Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 0


Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 1

Hizmet

Guangzhou Dasen Lighting Corp., "Aydınlatma Tasarımı, Ürün Ar-Ge ve imalat, Kontrol ve programlama, kurulum, Bakım ve yükseltme" ile entegre olan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur, Müşterilere profesyonel sahne aydınlatması, peyzaj aydınlatması, holografik dahil olmak üzere genel bir çözüm sunuyoruz. projeksiyon vb.

 

Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 0


TEMEL DEĞERLER
---

YENİ TEKNOLOJİ - Masamıza getirmek için modern, yenilikçi fikirler ve yeni teknolojiler için pazarı araştırmayı bırakmıyoruz.

 

MÜKEMMELLİK - Müşterilerimize daima en iyisini vermeye çalışıyoruz.

 

TUTUM - Her zaman olaylara olumlu bir tavırla bakarız ve iyi ya da kötü herhangi bir durumu bir öğrenme fırsatı haline getirmeye çalışırız.

 

GÜVENİLİRLİK - Müşterilerimize bütçeleri için optimum değer ile zamanında yaratıcı fikirler ve uygulama sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

EKİP ÇALIŞMASI - Ekibimizdeki herkese değer verir, güç verir ve yatırım yaparız.Birlikte çalışır ve birlikte büyürüz.

Ekibimiz

Aşağıda şirket organizasyonumuz

Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 0

Aşağıda 2019 yıl toplantısından geçen tüm ailemiz var.Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 1

Her yıl farklı sosyal ortaklığa katılıyoruz.Çin Guangzhou Dasen Lighting Corporation Limited şirket Profili 2

  • Fred

    Fred
  • Jackie

    Jackie
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin